Компанія ОЛМАКС

Час обирати якість

Ми є імпортером і продаємо електромобілі не тільки в Києві, а й по всій Україні. Забезпечуємо повний цикл: продаж, технічне обслуговування і трейд-ін. Надаємо гарантію на всі наші автомобілі.

Відкрито розповідаємо про шляхи наших машин від покупки в США або Європі до передачі ключів новому власникові. Допомагаємо визначитися з моделлю електромобіля.

Наш сервісний центр оснащений діагностичним обладнанням і знаходиться поруч з салоном. Планове ТО в середньому займає 90 хвилин, в результаті якого ви отримуєте повну оцінку стану батареї, двигуна, зношеності деталей.

Якщо ви зважилися змінити ваше авто на електромобіль, то ми можемо вам допомогти. Ми зарахуємо вартість вашого авто в рахунок покупки електромобіля, позбавивши вас від зайвого клопоту. Ми працюємо з банками, які надають умови, при яких покупка електромобіля стає реальною можливістю, а не багаторічним грошовим тягарем.

НАША КОМАНДА

Ми працюємо на автомобільному ринку вже 14 років, а сумарний досвід нашої команди - 185 років. Тому на всі ваші запитання у нас є відповіді підтверджені реальним досвідом.

НАША МЕТА

Не просто продати машину, а стати для вас надійним партнером. Ми завозимо в Україну електромобілі в яких ми впевнені, на яких їздимо самі, наші батьки, наші друзі.

ОЛМАКС - ЦЕ МАЙБУТНЄ

Однозначно, за електромобілями наше з вами здорове майбутнє і чисте повітря навколо нас і наших дітей.

ЯК МИ ДОСЯГЛИ УСПІХУ

Наша команда
Володимир Іванов
Адміністратор салону
Костянтин Бірко
Менеджер з продажів
Микола Поліщук
Менеджер з продажів
Павло Петрук
Менеджер з продажів
Оригінальні запчастини
запчастини тільки від виробника
Доставка по всій Україні
завжди швидко та якісно
Кваліфіковані спеціалісти
запорука якості
Гарантована якість
завжди правильна частина